Hrvatska: Otac bacio četvoro dece s prvog sprata

Jedan 54-godišnji muškarac jutros je u Pagu, gradu na istoimenom hrvatskom ostrvu, sa prvog sprata bacio četvoro svoje dece, koja su prevezena u bolnicu u Zadru, javili su hrvatski mediji.
Kako navodi Radio Zadar, deca su uzrasta tri, pet, sedam i osam godina, a bačeni su sa visine od oko šest metara.
 
Još nije poznato u kakvom su stanju deca, prenosi portal Indeks.
 
Policija je saopštila da je o incidentu obaveštena nešto pre sedam sati i da je deci odmah pružena prva pomoć.
 
Otac dece je priveden.
 
"Sve okolnosti i činjenice koje su prethodile navedenom događaju se utvrđuju, a policija će unutar svoje nadležnosti poduzeti mere kaznenopravne zašite dece", navela je policija.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Kriza stednjih

    28.02.2019 14:26
    godina
    Ono kada deda hoće da bude otac, pa još 4 dece, počev od svoje 46 godine.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Umro Dik Čejni

Bivši šef osoblja Bele kuće, kongresmen, sekretar za odbranu i potpredsednik SAD Dik Čejni preminuo je u 84. godini.

Požar u nuklearnoj elektrani u Bugarskoj

U nuklearnoj elektrani Kozloduj u Bugarskoj došlo je do požara u energetskoj sobi bezbednosnog sistema petog bloka, što je izazvalo vanrednu reakciju radnika elektrane, objavio je portal Novinite.

Do sada identifikovano pet miliona žrtava Holokausta

Izraelski memorijalni centar za Holokaust Jad Vašem saopštio je da je nakon više decenija istraživanja do sada identifikovano pet od ukupno šest miliona jevrejskih žrtava koje su ubili nacisti i njihovi saradnici.