Opljačkali banku u Skoplju, odneli 115.000 evra

Naoružana grupa opljačkala je u ponedeljak u Skoplju poslovnicu NLB banke i pobegla sa plenom od 115.000 evra.
Opljačkali banku u Skoplju, odneli 115.000 evra
Foto: Pixabay
Pljačka se odigrala u tržnom centru "Saraj centar", a banka je saopštila da niko od zaposlenih ili klijenata nije povređen.
 
Agencija MIA je prenela da se očekuje da će ekspozitura banke u utorak biti ponovo otvorena.
 
Istraga je u toku.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Silver

    09.07.2019 08:41
    Majstori svaka cast......

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Pala holandska vlada

Holandska vlada je pala, saopštio je premijer te zemlje Dik Shof nakon gotovo dva sata trajanja sednice vlade.