U Moskvi od 13. do 19. aprila brojne dodatne zabrane i ograničenja

U Moskvi će od 13. do 19. aprila biti uvedene brojne dodatne zabrane i ograničenja, kao i režim propusnica, napisao je danas na svom blogu gradonačelnik glavnog grada Sergej Sobjanin, prenosi Itar tas.
U Moskvi od 13. do 19. aprila brojne dodatne zabrane i ograničenja
Foto: Pixabay
"Sledeće sedmice ćemo postepeno uvoditi kontrolu kretanja i propusnica, a u prvoj fazi ćemo je uvesti za odlazak na posao", rekao je Sobjanin.
 
U drugoj fazi propusnice će biti uvedene za putovanja i druge svrhe, a u trećoj fazi, ako bude potrebno, za kretanje unutar okruga.
 
"Reći ćemo dodatne datume uvođenja svake od faza", najavio je Sobjanin.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet