Dodikova žalba na oduzimanje predsedničkog mandata u rukama Apelacionog veća Suda BiH
15.08.2025.•
0
Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine prosledila je Apelacionom veću Suda BiH žalbu pravnog tima predsednika Republike Srpske Milorada Dodika na odluku o oduzimanju predsedničkog mandata.
Komentari 13
Mile
Tako je
Problem je nastao što je Kina unapred optužena i osuđena da je kriva, čak je jedna američka država podnela i tužbu, istina lokalnom sudu u SAD a sve bez ikakvih dokaza da potkrepe takve tvdnje. U takvoj atmosferi gde te neko unapred i tuđi i presuđuje o tvojoj "krivici", ti treba da pokažeš razumevanje i sarađuješ i umesto oni da dokazuju tvoju krivicu ti moraš da dokazuješ svoju nevinost, gde si "ti" jedna suverena država. To je unapred osuđeno na propast, nema zemlje na ovom svetu koja bi pristala na takve ultimatume.
Tako je 2
Ako se krije, niko ne spori suverenost prijateljske nam države, ali tada nema razlog za ovakav odgovor. No, ako ima krivice, ista kazni krivca po svom zakonu a ne da formiramo Haški Tribunal za koronu.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar