Evroposlanica: EU ne otvara nova poglavlja sa Srbijom
EU neće otvoriti nova poglavlja u pregovorima o članstvu sa Srbijom zbog pogoršanja stanja demokratije u Srbiji, navela je evroposlanica Viola fon Kramon.

Foto: Pixabay
"Evropski savet i Evropska komisija neće otvoriti nova pregovaračka poglavlja sa Srbijom. Stanje demokratije u Srbiji pogoršano je 2020. godine. Napadi na medije, nasilan odgovor na mirne proteste i izbori sa ozbiljnim problemima. To nije način na koji se ulazi u EU", napisala je ona na svom Tviter profilu.
Pored funkcije u parlamentu Unije, Fon Kramon je i članica Komiteta EP za spoljne poslove, izvestilac EP o odnosima sa Zapadnim Balkanom i izvestilac poslaničke grupe Zelenih u EP za Srbiju.
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
2, Nemaš pojma o čemu pričaš
3. Po pismenosti se vidi ko je na sendvičima
4. Lekcija završena
I mačku o rep okači priču u stranačkim sastancima, pošto ad hominem napadi na nekog ko ne znaš ko je i šta je, 100% promašuju metu. Ali nepogrešivo otkrivaju ustajali sendvič sa druge strane.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.