U toj opštini poslednjih dana za 24 sata registruju i do 120 zaraženih, a trenutno je aktivno 1.488 slučajeva, prenosi RTCG.
Bajić je za "Dan" rekao da će tek sa pristizanjem dodatnih doza vakcina moći da vakcinišu više prioritetnih grupa.
Objašnjava da će povećati broj punktova za vakcinaciju čim stignu dodatne količine vakcine.
Prema podacima Ministarstva zdravlja, u Crnoj Gori je dosad prvom dozom vakcinisano 13.410 građana i 1.329 drugom, a ukupno se prijavilo 68.559 osoba.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
DjuroPalica
@V
V
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar