Uhvaćen kako švercuje pakistanske migrante u kombiju

Slovenački državljanin (22) uhapšen je nakon što je uhvaćen u kombiju kako prevozi 33 pakistanska migranta, saopštila je danas Policijska uprava Ljubljane.
Uhvaćen kako švercuje pakistanske migrante u kombiju
Foto: Pixabay
Policija je u ponedeljak po podne zaustavila kombi na auto-putu A1 kod Vrhnike, jugozapadno od Ljubljane, dok se vozio u smeru ka Kopru.
 
Pregledom vozila su otkrivena 33 državljanina Pakistana, koji su kao migranti ilegalno prešli granicu.
 
Vozač, koji je dolazio iz područja Kranja, uhapšen je dok procedure koje uključuju migrante još traju, saopšteno je iz policije.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Ilon Mask osnovao svoju partiju

Američki milijarder Ilon Mask izjavio je da je formirao Američku partiju u cilju, kako je rekao, vraćanja slobode američkom narodu.

Tramp potpisao "veliki lepi zakon"

Američki predsednik Donald Tramp potpisao je Zakon o smanjenju poreza i potrošnje, takozvani "veliki lepi zakon o budžetu", objavila je Bela kuća.