To je utvrđeno ispitivanjima u Holandiji, saopštili su Ministarstvo zdravlja i Nacionalni institut za javno zdravlje Kosova.
Na Infektivnoj klinici Kliničko-bolničkog centra je 2. juna primljena šezdesetdevetogodišnja osoba iz opštine Dragaš za koju se sumnjalo da ima majmunske boginje i čiji su uzorci poslati na laboratorijska ispitivanja u Holandiju.
Institut je danas obavešten iz Holandije da je taj uzorak negativan i da se ne radi o zarazi majmunskim boginjama.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 1
J
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar