Migrant usred bela dana ubijen na ulici, prolaznici samo posmatrali i snimali

Nigerijski migrant ubijen je na ulici u centru grada u centralnoj Italiji, a jedan prolaznik je napad na njega snimio, ali nije intervenisao da pomogne napadnutom čoveku.
Migrant usred bela dana ubijen na ulici, prolaznici samo posmatrali i snimali
Foto: Pixabay (ilustracija)
Napad se dogodio tokom dana na ulici u italijanskom gradu Čivitanova Marke, a niko od prolaznika nije pritekao u pomoć.
Na snimku se vidi kako se nigerijski ulični prodavac bezuspešno brani od napada, prenose italijanski mediji.
Policija je zbog sumnje za ubistvo i pljačku uhapsila 32-godišnjeg Italijana.
 
Snimak napada, koji se munjevito proširio italijanskim medijima i društvenim mrežama, šokirao je mnoge Italijane zbog ravnodušnosti prolaznika.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Vozacki ispit

    01.10.2022 16:47
    Skrenite desno
    O čemu komentatori pričaju u Italiji je pobedila desna Desnica -----------biće još gore.
  • 002211

    02.08.2022 08:32
    Jednom rečju: Ljudi.
    Što dalje od njih, u zelenu samotnu prirodu i to je to.
  • Mrgud

    31.07.2022 21:13
    Šta radi milicija? Briga njih i državu za narod i red i mir. Demonkratija.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Danska produžila vojni rok na 11 meseci

Oko 1.600 danskih vojnih regruta počelo je da služi vojni rok, koji je sa četiri meseca produžen na 11 meseci, kako bi se ubrzalo jačanje odbrambenih snaga zbog bezbednosnog pritiska na Arktiku i rata u Ukrajini.

Veliki šumski požari širom Grčke

Vatrogasci u Grčkoj danas su se borili sa velikim šumskim požarom koji je uništio više od 100 kuća severozapadno od Atine, dok su delovi Kefalonije evakuisani zbog drugog požara.