U saopštenju se navodi da je ovo drugi put da Vlada RS isplaćuje pomoć u cilju materijalne podrške mladima, prenosi Klix.ba.
Za novčanu pomoć registrovalo se više od 130.000 mladih, a svi oni kojima je u julu isplaćeno 100 KM nisu morali ponovo da se prijavljuju, već će im novac biti isplaćen po automatizmu.
Vlada RS je donela odluku i o dodeli jednokratne novčane pomoći deci poginulih boraca koja nisu zaposlena, u iznosu od 1.000 KM.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
svi
l
prelepo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar