Kako navodi češki aerodrom, avion Erbas A320 poleteo je u nedelju iz Krakova u Poljskoj za Bristol, kada je preusmeren ka glavnom gradu Češke gde je bezbedno sleteo sinoć u 22.50 sati, preneo je Gardijan.
"Češka policija sprovela je sve neophodne radnje kako bi se osigurala bezbednost putnika i celokupnog vazdušnog saobraćaja", navodi se na Tviter nalogu češkog aerodroma.
Aerodrom u Pragu je kasnije saopštio da u avionu nije pronađen opasan predmet.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar