"Ima neke apsurdnosti u pomisli da je Rusija pod nekom vrstom vojne pretnje od Ukrajine, ili bilo koga drugog", rekao je Saliven novinarima, dodajući da "niko nije napao Rusiju".
Putin je danas u govoru o stanju nacije rekao da je Rusija pokušala da reši sukob u Donbasu na istoku Ukrajine mirnim putem i optužio Zapad da je kriv za rat u Ukrajini, a da je posvećenost Zapada miru "svirepa laž".
Putin drži govor samo nekoliko dana pre prve godišnjice početka ruske invazije na Ukrajinu.
Američki predsednik Džozef Bajden, koji se nalazi u Poljskoj, danas takođe treba da održi govor. Bajden je juče bio u iznenadnoj poseti Kijevu gde je ponovio podršku Ukrajini.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Emilio
Zemlja čudesa
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar