Crnogorske škole dobijaju asistente za sprečavanje nasilja, obuku će proći na policijskoj akademiji

Škole u Crnoj Gori uskoro će dobiti asistente koji će osoblju pomagati u sprečavanju nasilja i vandalizma.
Crnogorske škole dobijaju asistente za sprečavanje nasilja, obuku će proći na policijskoj akademiji
Foto: Pixabay
Kako je objavljeno u dokumentu na sajtu Vlade Crne Gore, asistenti će se obučavati u Policijskoj akademiji u Danilovgradu i obuka će trajati 35 dana, prenosi RTCG.
Kandidati treba da se prijave do 29. septembra za obuku koja će početi 2. oktobra.
Predviđeno je da u programu bude 20 polaznika. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Katalonija uvodi policajce u civilu u škole

Katalonska vlada pokrenuće pilot program u okviru kojeg će policajci u civilu i bez oružja biti stalno prisutni u 13 srednjih škola, sa ciljem prevencije sukoba i posredovanja u slučajevima nasilja.

Trampu dodeljeno najveće priznanje Izraela

Američkom predsedniku Donaldu Trampu dodeljena je Nagrada Izraela, najveće priznanje zemlje, na godišnjoj ceremoniji povodom Dana nezavisnosti u Jerusalimu, objavio je Tajms of Izrael.