VIDEO: Na festivalu u Hrvatskoj spaljene lutke sa likovima Vučića i Putina

Lutke sa likovima predsednika Srbije i Rusije Aleksandra Vučića i Vladimira Putina spaljene su juče na maskenbalu u Kaštelima u Splitsko-dalmatinskoj županiji u Hrvatskoj.
Završena je 211. Međunarodna krnjevalska povorka u Kaštel Starom, a Kaštelani su i ove godine na kraju manifestacije zapalili Krnju.
Krnju su predstavljali Aleksandar Vučić i Vladimir Putin.
Predsednici su bili postavljeni na magarcima sa besnim izrazima lica.
 
Potom su nestali u plamenu, vidi se na snimcima koji su objavljeni na društvenim mrežama.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • @plaćač

    14.02.2024 23:16
    Radiš li ti išta
    U životu ili si dežuran 24/7 na ovom portalu? Ko te plaća kao što plaćaju ove botine da lupaju minuse?? Čiji si ti bot?
  • Cika Velja

    14.02.2024 23:11
    Opasni
    To su opasni ljudi.
    Ne zato što se ničeg ne boje vec zato sto se ničeg ne stide.
  • Boki

    14.02.2024 18:35
    Stari Vucicev pajtos Plenkovic pomaze kad god zatreba.”Zovi samo zovi svi ce sokolovi tebi rejting spasti.”

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Paralisan javni prevoz u Nemačkoj zbog štrajka

Sindikat Ver.di danas je pokrenuo upozoravajuće štrajkove u javnom prevozu širom Nemačke, zbog čega su autobusi, tramvaji i vozovi ostali u depou, a putnici morali da potraže alternativni prevoz.

Sarajevo vraća spomenik Francu Ferdinandu

Gradsko veće Sarajeva usvojilo je u četvrtak inicijativu Kluba odbornika Stranke za BiH za vraćanje spomenika austrougarskom prestolonasledniku Francu Ferdinandu i njegovoj supruzi Sofiji kod Latinske ćuprije.

Avganistan napao vojne položaje Pakistana

Avganistanska vojska je saopštila da je zauzela nekoliko baza i drugih objekata pakistanske vojske kako bi uzvratila na pakistanske napade na avganistanska pogranična područja ove nedelje.

Meksiko skraćuje radnu nedelju za osam sati

Meksiko je usvojio zakon kojim se postepeno smanjuje standardna radna nedelja sa 48 na 40 sati, iako kritičari strahuju da će smanjenje biti nadoknađeno povećanjem dozvoljenih prekovremenih sati.