"Očekujemo potpuni i trajni prekid vatre, počev od sutra, kako bi se obezbedila neophodna osnova za diplomatiju", napisao je Zelenski na platformi Iks.
"Čekaću Putina u Turskoj u četvrtak. Lično. Nadam se da ovog puta Rusi neće tražiti izgovore", dodao je Zelenski.
Američki predsednik Donald Tramp pozvao je Ukrajinu i Rusiju da se sastanu kako bi bez odlaganja pregovarale o prekidu vatre, pri čemu Moskva predlaže direktne razgovore, a Kijev traži primirje.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Тома
9
Ало, дечко
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar