Prema upozorenju DHMZ-a, za sva tri grada tokom sva četiri dana na snazi će biti najviši, crveni stepen upozorenja, prenosi Hina.
Na području Knina u nedelju i ponedeljak očekuje se umerena opasnost od toplotnog talasa, dok će u utorak i sredu ona biti velika.
Za Zagreb, Karlovac i Gospić sutra se ne očekuje opasnost od toplotnog talasa, dok je za ponedeljak i utorak proglašena umerena opasnost.
U sredu se ponovo ne očekuje opasnost.
Slično je i na području Osijeka, gde se u nedelju i sredu ne očekuje opasnost, dok se u ponedeljak i utorak očekuje umerena opasnost.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar