Mikec osvojio zlatnu medalju u Minhenu

Reprezentativac Srbije u streljaštvu Damir Mikec osvojio je danas zlatnu medalju u disciplini vazdušni pištolj na kupu u Minhenu.
Drugog dana takmičenja, olimpijski vicešampion vazdušnim pištoljem Damir Mikec osvojio je zlato i tako došao do svog drugog odličja na ovogodišnjem minhenskom turniru. U sredu, Mikec je u istoj disciplini bio drugi.
Uz Mikeca, još dvoje naših reprezentativaca je izborilo plasman u finala.
Zorana Arunović je pištoljem osvojila četvrto, a Lazar Kovačević puškom šesto mesto.
 
Današnjim nadmetanjima završen je seniorski "H end N" kup. U petak će biti održana takmičenja miks parova u apsolutnoj kategoriji (seniori i juniori zajedno), a počeće i omladinski turnir u pojedinačnim disciplinama.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Anana

    27.01.2023 06:08
    Bravo
    Svaka čast našim strelcima!
  • Murke

    26.01.2023 20:22
    Bravo bravo
    Još jedna lepa vest.
  • Ns

    26.01.2023 19:55
    Bravo!!
    Čestitke na ovom uspehu! Bravo!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Formula 1: Noris prvi u Austriji

Vozač Meklarena Lando Noris pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Austrije, čime je smanjio zaostatak za timskim kolegom Oskarom Pjastrijem.

Mladi fudbaleri Engleske prvaci Evrope

Mladi fudbaleri Engleske osvojili su titulu prvaka Evrope za igrače do 21 godine, pošto su u finalu u Bratislavi pobedili posle produžetaka Nemačku 3:2.