Juniorska rukometna selekcija Srbije zauzela četvrto mesto na Svetskom prvenstvu

Muška juniorska rukometna reprezentacija Srbije nije uspela da osvoji bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu, pošto je danas u Berlinu poražena od Islanda sa 23:27 (13:13).
Najbolji učinak u poraženoj selekciji imao je Boško Stanisavljević sa šest pogodaka, Miloš Kos je postigao pet golova, dok su Simo Šijan i Luka Rogan dali po četiri gola.
U selekciji Islanda istakao se Torstejn Leo Gunarson sa osam pogodaka.
U finalu se od 18 časova sastaju Mađarska i Nemačka.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Filip Filipović završio igračku karijeru

Nekadašnji kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije Filip Filipović saopštio je da je završio igračku karijeru nakon što je sa Los Anđeles Atletikom osvojio završni turnir Nacionalne lige u SAD-u.