Deseti planinar iz Srbije popeo se na vrh Mont Everesta
17.05.2025.•
0
Aleksandar Milosavljević, član domaćeg Planinarskog društva "Expedition Summits" popeo se na vrh Mont Everest, koji sa 8.848 metara predstavlja najvišu tačku na planeti, saopštio je Planinarski savez.
Komentari 1
Hmmm...
Krajnje je vreme da se pojam "ugrožavanja bezbednosti u saobraćaju" razdvoji na ugrožavanje i ubistvo.
Jer, za preminule se ne može suditi kao za ugrožavanje.
A uskoro će nam zatvori biti puni onih koji leže 3-8 godina sa računima uvećanim za 10-20.000 evra.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar