Letovima četvrtkom i nedeljom do glavnog aerodroma norveške prestonice Oslo Gardermoen, srpska nacionalna avio-kompanija ponovo će uspostaviti liniju na kojoj je do 2008. godine decenijama leteo njen prethodnik JAT.
Istovremeno, Er Srbija će u odnosu na ranije planove dodatno intenzivirati saobraćaj prema Italiji i Nemačkoj. Između Beograda i Milana, kao i Beograda i Diseldorfa, srpska nacionalna avio-kompanija sada će povećati broj letova i saobraćaće sedam puta nedeljno.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
Stanoje
uh
https://www.esky.rs/flights/select/roundtrip/ap/beg/mp/par?departureDate=2020-08-15&returnDate=2020-08-22&pa=1&py=0&pc=0&pi=0&sc=economy
Cofi
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar