Nakon višemesecnog rada i operativne obrade, jutros oko 7:30 časova, pripadnici Odeljenja za borbu protiv korupcije MUP-a, u zajedničkoj akciji sa sluzbenicima Sektora unutrašnje kontrole komunalne milicije, uhapsili četvoricu komunalnih milicionera, navodi Tanjug.
Oni su uhapšeni zbog trgovine uticajem, kao i zloupotrebu službenog položaja.
"Opredeljenje u radu komunalne milicije je, između ostalog, 'čišćenje sopstvenih redova' jer se ne krijemo iza problema, ali izražavamo nadu da u budućnosti više neće biti ovakvih situacija", rekao je za Beoinfo sekretar za poslove komunalne milicije Ivan Divac.
Javnost će blagovremeno biti obaveštena o ishodu postupka koji sprovodi MUP, dodao je on.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
MarkoNS
Anti -naprednjak
Joca
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar