Počeo da radi Kontakt centar sa informacijama o legalizaciji objekata: Pokrenut i info-sajt
08.10.2025.•
0
Kontakt centar Ministarstva građevinarstva preko kog građani mogu da se informišu u vezi sa posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava na nepokretnostima u postupku legalizacije počeo je da radi.
Komentari 8
Neko
Svi (ni)su isti
Lepo je videti kako ste i vi vaše dete vaspitali na taj isti sendvičarski način kao i suprostavljena strana da je neophodno plaćati za glas. Ono što nije lepo je što glumite ovde najveću poštenjačinu a isti ste kao i oni.
Veteran
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar