Promena Ustava ili jačanje Vlade i predsednika: "Vučićevo oko" sa studenata prelazi na sudstvo?
27.06.2025.•
0
Poslednjih dana sve češće se čuju najave predstavnika vlasti da bi nakon tri godine ponovo mogao da se menja Ustav.
Komentari 3
Tamara
Ja sam lekar koja sam nosila skoro 3godine skafander, naočare, rukavice, masku.
Corona previše mutira tj prebrzo I samim tim nema svrhe vakcinisati ljude sa vakcinama koja I'm pruža toliko koliko zaštitu bukvalno 3meseca.
Pričalo se da u snegu ostaje virus, da ali u tolikoj meri da on ne može inficirati decu, ljude.
SVI virusi se uništavaju na 60°C u laboratoriji.
N.
Za tih 15 dana pacijenti od hronicnih bolesti se jos vise razbole nema lecenja o drzavnom trosku moraju privatno ko ima plati ko nema umre.
Kad umre kazu"umro od korone" ne kazu" bio bolestan od dijabetesa,srca,pritiska,kancera i nije bio lecen " vec"umro od korone".
///
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar