AMSS apeluje da se u zonama škola vozi sporije i opreznije, a skreće pažnju i na mogućnost kiše i mokrih kolovoza.
Prema poslednjim informacijama "Puteva Srbije", nema zadržavanja na naplatnim stanicama na auto-putevima.
Prema informacijama Uprave granične policije, u 5.30 časova, na Gradini na ulazu putnička vozila čekaju na ulazu 60 minuta, a na Horgošu na izlazu 45 minuta.
Kamioni na Kelebiji, na izlazu, čekaju 120, Batrovcima - 240, Šidu, 240, Sremskoj Rači 60 minuta.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Joza
Banderaš
Građanin
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar