Kovid u Srbiji: Još 1.872 nova slučaja, preminulo sedam osoba

U poslednja 24 sata preminulo je još sedam osoba od posledica koronavirusa u Srbiji, pa je ukupan broj žrtava 17.057, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs.
Kovid u Srbiji: Još 1.872 nova slučaja, preminulo sedam osoba
Foto: 021.rs
Od poslednjeg preseka stanja u Srbiji, na koronavirus su testirane 12.444 osobe, a pozitivno je bilo 1.872.
Na respiratorima je 29 pacijenata.
Ukupno su hospitalizovane 443 osobe.
 
U Srbiji su od početka epidemije zvanično potvrđeno 2.373.346 slučajeva infekcije.
 
Procenat smrtnosti je 0,72 odsto.
 
Do 15 časova u Srbiji su sprovedena 11.112.852 testa na osobama koje su ispunjavale kriterijume definicije slučaja.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija