Granična policija zaustavila je, u mestu Budišić, na putu Mali Zvornik-LJubovija, automobil "škoda oktavija", kojim je upravljao osumnjičeni tridesetdvogodišnjak.
Pregledom automobila policijski služenici iz Malog Zvornika, u gepeku, na zadnjem sedištu, kao i u ostalim šupljinama vozila, pronašli su boksove cigareta, bez potrebne dokumentacije.
Daljim radom ustanovljeno je da registarske tablice zatečene na škodi ne pripadaju tom vozilu.
Vrednost pronađenih cigareta procenjuje se na oko 2.750.000 dinara.
Kako se navodi u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva biće podneta krivična prijava protiv muškarca (32) iz Leposavića zbog sumnje na nedozvoljenu trgovinu i falsifikovanje.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
Suba
EvoOvako
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar