DNEVNI KVIZ: Deset pitanja - na putu za rekord
23.09.2025.•
4
Još jedan 021.rs dnevni kviz znanja je pred vama.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 18
R. P. F.
BoeserWolf
Ne postoji narod zbog zadruge nego zadruga zbog naroda. Da narod to nece, ne bi postojali takvi programi.
Obrazovanje i mentalna higijena na prvom mestu, kad počnu ljudi zdravije da razmišljaju i to svojom glavom, bez čitanja kurira, pinka, nove i ostalih tabloida, pa cak i danas i n1, tek tad možemo da pričamo o opstanku ovog naroda.
Ipak, nisam optimista
Seljak
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar