Kako piše, Ozon Press oni su ujutru primećeni u Atenici, kod škole, a potom i kod uključenja na auto-put "Miloš Veliki", a u oba navrata oni su - regulisali saobraćaj.
Blokada saobraćajnica u ovim delovima nije primećena, osim one koja se desilla na magistralnom putu u Tučkovu zbog vremenskih nepogoda.
Nakon uključenja autobusa na auto-put kolonu je počelo da prati nekoliko crnih džipova.
Međutim, brza vožnja i klizav kolovoz uzrokovali su da automobili slete sa puta i udare u betonsku obalu, a to se desilo na deonici "Miloša Velikog" u smeru od skretanja za Gornji Milanovac ka Ljigu.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 34
Martin
Lmn
Samo pitam
Ovi što su se slupali i ostali slični su juče svi sakupljeni na jednom mestu da bi demonstrativno ušetali na skup neposredno pred početak i bili snimljeni i prikazani.
Kome je to pretnja?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar