Uhapšeno deset osumnjičenih, oštetili banke na Kosovu za 400.000 evra

Kosovska policija uhapsila je danas 10 osoba za koje se sumnja da su neovlašćeno koristili bankarske kartice sa kojih su podizali novac i kupovali razne stvari.
 Uhapšeno deset osumnjičenih, oštetili banke na Kosovu za 400.000 evra
Foto: 021.rs
Tom prilikom, kako su saopštili iz Tužilaštva, oštetili su banke na Kosovu za 400.000 evra.
U saopštenju se navodi da se uhapšeni sumnjiče da su izvršili krivično delo izdavanje blanko ili lažnih čekova i zloupotreba bankovnih ili kreditnih kartica, kao i ulazak u računarske sisteme.
Dodaje se da su istražne radnje trajale više meseci, a da je policija danas izvršila provere na 14 lokacija u Prištini, Gnjilanu, Uroševacu, Kačaniku, Glogovcu, Suvoj Reci i Dečanima.
 
Policija je zaplenila dokaze, uključujući kompjutere, mobilne telefone, USB, bankovne kartice, dokumenta, kao i tri pištolja i municiju.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

Fond za mlade talente raspisao konkurs za stipendije

Fond za mlade talente raspisao je konkurs za stipendiranje do 1.111 najboljih studenata završne godine osnovnih studija i do 500 studenata završne godine master studija na fakultetima čiji je osnivač Srbija.

Održan skup podrške Prvoj niškoj gimnaziji

Profesori, učenici, studenti i građani koji su danas u Nišu učestvovali u protestu "Svi ispred Sremca" zatražili su hitnu smenu v.d. direktorke Prve niške gimnazije "Stevan Sremac" Radmile Stojiljković.