"Policija i Bezbednosna informativna agencija, naravno u koordinaciji sa nadležnim tužilaštvom, sprovode dalje akcije na razbijanju svih onih ćelija ekstremnih verskih organizacija koje zloupotrebljavaju religiju i veru zarad postizanja određenih ekstremno političkih i terorističkih ciljeva", kazao je Vučević na televiziji Blic.
On je dodao da te aktivnosti nisu usmerene protiv bilo koje etničke ili verske grupe i poručio pripadnicima muslimanske veroispovesti da se ne osećaju ugroženo.
Pripadnik Žandarmerije J. M. (34) ustreljen je samostrelom u vrat ispred Ambasade Izraela u Beogradu u subotu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u nedelju da će crveni bezbednosni alarm najverovatnije biti na snazi do danas, 2. jula.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 2
hmm
ima li tu i pravoslavnih ekstremista?
Мића Белоушка
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar