"Ne možete biti javni servis građana Srbije i zanemarivati prebijanje Srba na Kosovu.
Takođe, RTS ne može da zanemaruje potpise 38.000 građana koji su podržali narodnu inicijativu pošto nije servis Rio Tinta nego građana Srbije", kazao je Manojlović.
On je pohvalio što je nedavno na javnom servisu emitovana debata o litijumu u kojoj su učestvovali stručnjaci, ali je dodao da je "važan tajming i aktuelnost".
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 6
Kokša iz Karlovaca
Nije podržao opoziciju, posle je zagovarao da kompletna opozicija ne prihvati poslaničke i odborničke mandate, ........., e druže provaljen si.
Pa se naprasno vratio u Skupštinu Beograda i sada mu je glavna tema Kosovo.
S
Koja
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar