Dete se utopilo u bazenu hotela na Zlatiboru

Šestogodišnje dete utopilo se sinoć u bazenu hotela na Zlatiboru.
Dete se utopilo u bazenu hotela na Zlatiboru
Foto: 021.rs
Nesreća se dogodila u večernjim satima.
Udavilo se šestogodišnje dete iz Beograda, potvrdio je RTS-u Marko Dimitrijević iz Osnovnog javnog tužilaštva Užica.
Istraga je u toku.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mrcke

    02.10.2024 10:33
    @Otac
    Ne znam jel do mene, ali ja se zaista ne osećam krivim, a nemam ni veze ni sa kim i ni sa čim od ovoga što ste nabrojali.
  • Otac

    02.10.2024 09:10
    Ne daj Boze nikome
    Iskreno saučešće porodici, ne mogu i ne želim da zamislim kakav bol im je ovo pričinilo. Svi smo krivi za ovo, i hotel, i spasilac na bazenu, i otac i majka i telefon i pink, i zadruga... svi.
  • Koja

    02.10.2024 09:07
    Nama ne trebaju ratovi, mi ne pazimo decu, gazimo ih i puštamo da ih manijaci ubijaju.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija

AMSS upozorava na poledicu na putu

Poledica se, zbog niskih temperatura, zadržava na putevima, na pojedinim deonicama moguć je tanak, slabo vidljiv ledeni sloj pa se vozači pozivaju da voze oprezno.