Iz ovog preduzeća podsećaju da je Expo 2027 Beograd dobio svoja zaštitna lica, maskote, koje su predstavljene na Svetskoj izložbi u Osaki, a sada će dobiti i svoja imena.
Kako se navodi u saopštenju, svi su pozvani da se uključe u izbor i pomognu da maskote dobiju imena koja će na najbolji način oslikavati duh Beograda i Srbije i vrednosti koje "Expo 2027" promoviše, a na taj način imena maskota biće rezultat zajedničkog učešća, kreativnosti i igre.
Predloženi parovi imena su: Rastko i Milica, Momčilo i Tamara, Beo i Bela, Zmaj i Lira, Viktor i Ada, Vitez i Arija, Miha i Nika, Volt i Luna, Ringe i Raja, Eci i Peci, Ritam i Dinamika, Sava i Nada, Zvrk i Čigra.
Sistem glasanja podrazumeva nekoliko krugova u kojima će građani birati svoje favorite među unapred predloženim parovima imena, putem linka na zvaničnom sajtu EXPO 2027 Beograd.
Svaki par imena prati i priča o njihovom karakteru, osobinama i šarmu koji poseduju, što će pomoći svim učesnicima da se opredele za onaj par koji im se učini najsimpatičnijim i najreprezentativnijim.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 36
Samo kazem
Lucifer
Deki
Resili bi sve probleme
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar