VIDEO: Jutjuber IShowSpeed dolazi u Srbiju, trenutno je u Hrvatskoj
Globalno popularni jutjuber i strimer, poznat po imenu IShowSpeed, posetiće Srbiju u okviru svoje turneje po Evropi.
Popularni jutjuber, kojeg na različitim platformama prate na desetine miliona fanova, najavio je pre nekoliko dana da će ponovo posetiti Evropu.
Među zemljama koje će obuhvatiti na svojoj turneji su i zemlje bivše Jugoslavije, ali i druge evropske države.
Turneja je počela u ponedeljak, 7. jula, u Hrvatskoj. Posetu Hrvatskoj je započeo u Splitu, gde ga ulicama prati veliki broj mladih osoba.
Njegov višečasovni strim na Jutjubu, u trenutku objavljivanja ove vesti, pratilo je više od 145.000 ljudi. Do sada je obilazio grad, posetio pijacu, igrao vaterpolo, skakao sa zidina u more...
Pravo ime ovog jutjubera je Deren Džejson Votkins, a rođen je 2005. godine u Sinsinatiju. Svoj Jutjub kanal otvorio je 2016. godine, ali je veći uspeh počeo da beleži 2021. zahvaljujući viralnim klipovima na TikToku i Jutjubu.
Prvi snimci su mu bili u vezi sa igranjem popularnih igara kao što su NBA 2K i Fortnite, a ubrzo je privukao pažnju publike svojim energičnim i često nepredvidivim ponašanjem tokom strimova.
IShowSpeed je poznat po svom dramatičnom, energičnom i često komičnom stilu, koji uključuje burne reakcije, imitacije, kao i prepoznatljivo lajanje tokom strimova.
U proteklom periodu postao je i promoter fudbala, pa tako učestvuje u fudbalskim mečevima, a u svojim strimovima uglavnom nosi fudbalske majice reprezentacije ili timova iz te okoline. Tako je i u Hrvatskoj nosio dres njihove reprezentacije, a očekuje se da u Srbiji obuče dres "Orlova".
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Info - Srbija
Letnja sezona donela gužve ka Grčkoj, zadržavanja na Evzoniju
31.05.2026.•
0
Prvi vikendi letnje sezone donose pojačan saobraćaj ka Grčkoj, a novi sistem ulaska u Evropsku uniju izazvao je gužve na graničnom prelazu Evzoni.
Dačić: Policija brzo reagovala u slučaju "Senjak", nema zataškavanja
31.05.2026.•
5
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija u najkraćem mogućem roku uhapsila osumnjičene u slučaju "Senjak", odmah nakon što je slučaj prijavljen.
Spoljnopolitički odbor EP u sredu glasa o izveštaju o Srbiji
31.05.2026.•
0
Spoljnopolitički odbor (AFET) Evropskog parlamenta glasaće 3. juna o izveštaju o Srbiji u kojem je izvestilac Tonino Picula ukazao da su reforme vezane za proces pristupanja EU značajno usporene ili unazađene.
AMSS: Svi važniji putevi prohodni, tokom dana očekuje se pojačan saobraćaj
31.05.2026.•
0
Svi važniji putni pravci prohodni i da nema većih zadržavanja u saobraćaju, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Regionalni odnosi na najnižoj tački u poslednjih 15 godina: Političari skupljaju poene, građani plaćaju cenu
31.05.2026.•
5
Teške reči, pa i uvrede koje Beograd šalje svojim susedima već nekoliko nedelja samo su delić onoga što podseća da su regionalni odnosi na Zapadnom Balkanu trenutno na apsolutnom minimumu u poslednjih 15 godina.
Vojska Srbije traži profesionalne vojnike za službu u tenkovskim jedinicama
31.05.2026.•
2
Vojska Srbije (VS) saopštila je danas da je raspisala konkurs za prijem profesionalnih vojnika u tenkovske jedinice.
Jerinić o slučaju na Senjaku: Građani moraju da znaju da li policija štiti kriminalce
30.05.2026.•
16
U slučaju ubistva na Senjaku sa kojim se u vezu dovodi Veselin Milić, u tom trenutku aktuelni načelnik beogradske policije, prvobitno je postojala želja da se to zataška.
Lokalizovan požar u blizini MOL pumpe na Pančevačkom putu
30.05.2026.•
0
Požar koji je danas izbio na Pančevačkom putu je lokalizovan.
VIDEO: Alpinisti uklonili transparent naprednjaka koji je ugrožavao ptice
30.05.2026.•
25
Alpinisti su sa Palate Albanija u Beogradu uklonili transparent "Srbija pobeđuje", zbog ugroženosti zaštićenih ptica koje su se nalazile ispod njega.
FOTO: U žbunju sakrili automatsku pušku i flašu benzina, dvojac uhapšen
30.05.2026.•
5
Policija u Beogradu uhapsila je M. B. (27) i A. S. (24) zbog sumnje da su na Vračaru, u žbunju, u torbi ostavili automatsku pušku sa 30 komada metaka i staklenu flašu sa benzinom pripremljenu za izvršenje krivičnog dela.
UKP dobio dva odeljenja - za tajno praćenje i posebne akcije: Šta će doneti ova promena?
30.05.2026.•
7
Dva nova odeljenja u Upravi kriminalističke policije (UKP) - Odeljenje za tajno praćenje i Odeljenje za posebne akcije formirana su u okviru nove sistematizacije Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Srbije.
Kamioni na granici sa Hrvatskom čekaju dva sata, na ostalim prelazima nema gužve
30.05.2026.•
0
Kamioni na graničnom prelazu Batrovci na izlazu iz Srbije ka Hrvatskoj čekaju dva sata, saopštio je večeras Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Vučić: Izbori će biti ove godine, krajem juna više skupova širom Srbije, centralni 27. u Beogradu
30.05.2026.•
54
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da će od 26. do 28. juna biti organizovano više skupova i manifestacija širom Srbije, na kojima će predočiti planove za državu.
Vučić: Alpinisti će skinuti baner, ovo nije zbog ptica, nego im smeta "Srbija pobeđuje"
30.05.2026.•
35
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom protesta građana ispred Palate Albanije zbog banera "Srbija pobeđuje", koji ugrožava mlade bele čiope, da su angažovani alpinisti.
Uhapšen muškarac koji je tukao ženu u tržnom centru u Nišu
30.05.2026.•
0
Pedesetsedmogodišnji G.G, iz okoline Aleksinca, uhapšen je zbog sumnje da je više puta udario jednu ženu (49) u sredu u tržnom centru u Nišu i pobegao.
VIDEO Protest građana ispred Palate Albanije, otkačili polovinu bilborda koji ugrožava ptice
30.05.2026.•
27
Aktivisti Kreni-promeni, na čelu sa Savom Manojlovićem, pokušali su da skinu bilbord sa zgrade Palate Albanija, koji je zarobio mladunce ugrožene vrste ptice bele čiope.
Advokat: Akcija "Svoj na svome" preti da potone u pravni haos sa dokumentacijom
30.05.2026.•
25
Iako je država najavljivala rešavanje statusa nelegalnih objekata po ubrzanoj proceduri, proces preti da bude pretvoren u haos sa dokumentacijom, piše Nova ekonomija.
Ministar Mali: Ne znam ko je postavio bilbord na Palati "Albanija", biće skinut
30.05.2026.•
45
Ministar finansija Siniša Mali rekao je da će bilbord sa natpisom "Srbija pobeđuje" na Palati "Albanija" u Beogradu biti skinut.
Psihološkinja: Vučića frustrira brojnost i spontanost učesnika protesta
30.05.2026.•
15
Psihološkinja Ana Mirković ocenila je da predsednika države Aleksandra Vučića frustriraju brojke i spontanost okupljenih na nedavnom protestu na Slaviji, kao i da je ovaj skup bolniji nego prethodni na istom mestu.
Komentari 3
Uf
Padeži
Incelman
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar