Naprednjački skup u Beogradu: Okupili se građani iz raznih delova Srbije

Počeo je glavni deo programa mitinga Srpske napredne stranke. Okupljeni očekuju Vučićev govor.
Naprednjački skup u Beogradu: Okupili se građani iz raznih delova Srbije
Foto: Beta/AP (Nikola Todorović)
Intoniranjem himne Srbije, počeo glavni program skupa "Srbija jedna porodica", prenosi RTS. Na početku programa, roboti su odigrali "Moravac".
 
Reporterka N1 uočila je grupu ljudi u belim majicama predvodi i ministar odbrane Bratislav Gašić.
Među okupljenima su građani koji navode da dolaze iz Kragujevca, Lapova i Novog Sada. Mnogi od njih nose bele majice.
 
Na više punktova u okolini Skupštine dele se bele majice i zastave.
Ispred skupštine je i kolona bajkera koja je došla sa Novog Beograda.
 
Prethodno je bio zabavni program, a pevali su Vesna Zmijanac i Aca Lukas.
 
Srpska napredna stranka organizuje danas miting pod sloganom “Srbija, jedna porodica“. Predsednik SNS Miloš Vučević najavio je da će današnji događaj biti veliko narodno sabranje pred Vidovdan na kome će, kako je naveo, biti predstavljeni naziv liste i deo političkog programa SNS.
 
Ulice u okolini Skupštine u Beogradu su zatvorene za saobraćaj od juče ujutru: delovi Bulevara Kralja Aleksandra, Trga Nikole Pašića, deo Kneza Miloša, Takovske i okolnih ulica. Blokiran je i auto-put.
 
Na terenu su saobraćajna i interventna policija.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Истина

    27.06.2026 19:43
    Дошло и до нас
    Истини за вољу стигла нас је казна за све што смо урадили у протеклих 38 година у региону,а све под плаштом велике Србије коју је покушала да створи ова владајућа коалиција,а опет све преко леђа напаћеног народа. Веровали или не дешава се све и то траје јако дуго,а таман толико дуго за сву крв коју смо пролили и за сво зло које смо начинили. Добрано смо запели у точку историје и никако нам се неда да се исчупамо и кренемо напред као нормалан свет. И још ће дуго времена проћи,а ми се нећемо опоравити од сопственог зла које они праве и спроводе нада нама самима!!!
  • S56

    27.06.2026 19:40
    "Dobrovoljno"
    Okupili se građani iz raznih delova Srbije

    Nakupljeni su ucenjeni građani iz raznih delova Srbije.
  • Sava

    27.06.2026 19:17
    Hoce im se vodja obratiti u fantomci?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija