Vozači u Rumi i Inđiji vozili pijani, na kokainu, kanabisu i opijatima

Pripadnici saobraćajne policije u Inđiji i Rumi zaustavili su sinoć trojicu muškaraca koji su vozili pod dejstvom droge, saopšteno je iz Policijske uprave Sremska Mitrovica.
Vozači u Rumi i Inđiji vozili pijani, na kokainu, kanabisu i opijatima
Foto: 021.rs
Patrola u Inđiji zaustavila je dvadesetogodišnjaka koji je vozio "audi" pod dejstvom opijata i 48-ogodišnjeg muškarca, vozača "mercedesa", koji je bio pozitivan na kokain i opijate.
Policija u Rumi zaustavila je mladića (26), koji je upravljao "golfom" pod uticajem kokaina i kanabisa i sa 1,23 promila alkohola u organizmu. 
Ovim vozačima je određeno zadržavanje do 12 časova i zbog prekršaja upravljanja vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i alkohola, protiv njih su podnete prekršajne prijave.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Fanđo

    23.01.2023 15:42
    Ruma
    Najtrezniji vozač iz Rume :)

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina