saobraćajni prekršaji

Dvojac vozio pijan po Novom Sadu

Policijska uprava u Novom Sadu je, 24. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 243 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.