Optužnica protiv meštanke Opova koja je tukla i pretila ćerki

Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu podnelo je sudu optužnicu protiv M.B. zbog sumnje da je svoju maloletnu ćerku tukla i pretila joj.
Optužnica protiv meštanke Opova koja je tukla i pretila ćerki
Foto: Pixabay
M.B. se optužnicom tereti za krivično delo nasilje u porodici, saopštilo je ovo tužilaštvo. 
Optužnicom joj se stavlja na teret da je u Opovu ugrozila spokojstvo i telesni integritet maloletne ćerke tako što joj je zadala više udaraca po telu i uputila pretnje koje se odnose na napad života i tela. 
Tužilaštvo je predložilo da se kazni po zakonu imajući u vidu da joj se na teret stavlja krivično delo za koje je propisana kazna zatvora do 10 godina.
 
Prijavite nasilje:
 
Policija: 192
 
Jedinstveni SOS telefon za Vojvodinu: 0800-10-10-10, besplatan poziv radnim danima od 10 do 20h
 
Sigurna ženska kuća Novi Sad, CSR: 021/64-65-746, svakog dana od 00 do 24h
 
Novi Sad "Iz kruga Vojvodina": 021/447-040, 066/447-040, 0800-10-10-10 radnim danima 09 - 16h
 
Autonomni ženski centar - SOS telefon za podršku ženama žrtvama nasilja: 0800 100 007, od 10 do 20h
 
Prijava nasilja u porodici (MUP): 0800-100-600
 
Ženski centar SOS telefon protiv nasilja nad ženama i decom: 2645-328, radnim danom od 10 do 20h
 
SOS telefon za žene i decu žrtve nasilja: 3626-006, od 14 do 18h
 
SOS Dečja linija "Broj za problem tvoj": 0800-123456, besplatni i poverljivi pozivi (0-24h)
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

Inđiji 770.000 evra zbog nezavršenog IT parka

Opštinsko veće Inđije usvojilo je predlog za zaključenje vansudskog poravnanja sa kompanijom "Embassy Techzones" iz Beograda, investitorom projekta IT parka, čija realizacija godinama nije pomerena sa mrtve tačke.