Pritvor za učesnike masovne tuče u Novom Bečeju: Tukli ljude bejzbol palicama

Osumnjičenima za masovnu tuču u Novom Bečeju, koja se dogodila 7. oktobra, određen je pritvor do 30 dana, saopštilo je Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu.
Pritvor za učesnike masovne tuče u Novom Bečeju: Tukli ljude bejzbol palicama
Foto: 021.rs

Dodaje se da su rešenja o pritvoru doneli nadležni sudovi nakon saslušanja osumnjičenih od strane javnih tužilaca, prenosi zrenjaninski.com.

U ponedeljak je, u centru Novog Bečeja, došlo do fizičkog sukoba između više osoba.

Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu je tim povodom pokrenulo istragu protiv A. DŽ. (47) i D. J. (27), obojice iz Novog Bečeja, zbog počinjenog krivičnog dela ubistvo u pokušaju na štetu sugrađana J. D. i I. D, kojima su drvenim bejzbol palicama naneli teške telesne povrede opasne po život.
 
Protiv ostalih učesnika tuče, i to Ž. DŽ. (18), N. S. (26), I. D. (22), D. D. (24) i M. D. (31), takođe svi iz Novog Bečeja, u Osnovnom javnom tužilaštvu u Bečeju je pokrenut krivični postupak zbog krivičnog dela nasilničko ponašanje.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Samo pitam

    10.10.2024 20:20
    .... ni jedan komentar iz Novog Bečeja ... ?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina