FOTO: Pančevac uhapšen zbog kokaina, krivična protiv žene iz Vršca zbog amfetamina i marihuane

Pančevačka policija je uhapsila N. S. (35) iz Pančeva, dok će protiv tridesetčetvorogodišnje žene podneti krivičnu prijavu zbog trgovine drogom.
Kriminalistička policija je pretresom stana koji koristi N. S. u Pančevu pronašla oko 110 grama kokaina.
U drugoj akciji u Vršcu, u stanu u kom boravi tridesetčetvorogodišnjakinja, policija je pronašla oko 57 grama amfetamina i oko 63 grama marihuane.
 
 
Foto: MUP
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Pančevu, N. S. je određeno zadržavanje do 48 časova u kom roku će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Jasminko

    09.01.2025 15:21
    Bagra!!!!!!!!
    E moj av av a jovanjica nista a? Treba li malo podmazati kod av av medija pa da poguramo malo i tu jovanjicu?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Vojvodina

LSV: Vlasti u Zrenjaninu niko ne veruje po pitanju vode

Odbornici Lige socijaldemokrata Vojvodine u Skupštini Zrenjanina zahtevaju od gradonačelnika Sime Salapute da u najhitnije roku zakaže sednicu parlamenta na kojoj će izneti detalje o kvalitetu pijaće vode u ovom gradu.