
Teraju ih na skup SNS: Zaposleni u javnom sektoru u Zrenjaninu trpe neviđene pritiske

Prethodnih dana veliki broj zaposlenih u javnom sektoru izložen je neviđenim pritiscima od strane pojedinih partijskih funkcionera, direktora javnih preduzeća i ustanova, kao i različitih načelnika odeljenja i službi Gradske uprave da moraju prisustvovati još jednom mitingu vladajuće partije predstojećeg vikenda u Beogradu, saopštili su Nezavisni sindikati javnih službi Srbije, prenosi Zrenjaninski.com.
"Zahtevamo da se prestane sa pritiskom na njih, bilo ucenjivanjem ili potkupljivanjem, jer isto predstavlja zloupotrebu službenog položaja za koje je po članu 359. Krivičnog zakonika Republike Srbije zaprećena kazna zatvora od šest meseci do pet godina", naglasio je Knežević.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 23
Milan
Max
Александар
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar