FOTO: Isti dan, sa sedam godina razmaka, ista kamera snimila prebrze - patke

Saobraćajne kamere ne opraštaju, pa čak i kada su u pitanju - patke.
Gradska uprava švajcarskog grada Kenica na Fejsbuku je objavila dve fotografije patke/patki kako lete pored fiksne radarske kamere u tom području.
Ograničenje brzine je skromnih 30 km/h, ali je patka letela brzinom od 52 km/h u 19.54 sati 13. aprila 2025. Naravno, kamera je snimila "prekršioca" jer u Švajcarskoj nema tolerancija na prekoračenje brzine.
 
Ipak, 13. aprila 2018. ista kamera snimila je patku koja je letela istom brzinom: 52 km/h. Fotografija patke snimljena je istog dana, 13. aprila, u 19.31 čas, što znači da je između ove dve slike prošlo tačno sedam godina (23 minute više - manje), prenosi Revijahak.
 
Lokalna policija uverava da su fotografije autentične.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • visaton

    20.05.2025 11:59
    patka plaćenik
    Kod nas bi objavili na vestima da su.Angažovali patku da zeza kameru i ruši državu.
  • Gocs

    19.05.2025 01:03
    Simpatično i patka i oni koji su objavili snimke.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Zanimljivosti