U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodilo se sedam saobraćajnih nezgoda, u kojima su četiri osobe zadobile lake telesne povrede.
Policijska uprava u Novom Sadu je, 17 juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 336 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima, saopštila je policija.
Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno 17 vozača i pet vozila, a zadržana su tri vozača, od kojih dva zbog vožnje pod dejstvom alkohola, a jedan zbog sumnje da će nastaviti sa činjenjem prekršaja.
Svi zadržani vozači će, uz prekršajnu prijavu, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 2
Lancer
Mile
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar