Autobusi GSP-a na liniji 5 promenili trasu zbog radova na Avijatičarskom naselju

Autobusi GSP-a na liniji 5 od utorka, 25. juna voze izmenjenom trasom zbog radova na Avijatičarskom naselju.
Autobusi GSP-a na liniji 5 promenili trasu zbog radova na Avijatičarskom naselju
Foto: 021.rs
Do 9. avgusta autobusi na liniji 5 će se kretati na sledeći način:
Smer sa Temerinskog puta - Od raskrsnice Rumenačkog puta i Avijatičarske ulice autobusi će saobraćati pravo do kružnog toka i polukružnog okretanja. Sledeći polazak čekaće na stajalištu linija 14B, 41B, 42B, 43B, 51A.
 
Na izmenjenom delu trase, kao poslednje, koristiće se redovno stajalište "Rumenački put/Avijatičarska" linija 14A, 41A, 42A, 43A, 51B.
Smer sa Avijatičarskog naselja - Autobusi će saobraćati sa stajališta "Rumenački put/Kružni tok" i kao prvo stajalište sa Avijatičarskog naselja koristiti redovno stajalište "Rumenački put/Avijatičarska", odakle će nastavljati da saobraćaju redovnom trasom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije