
Kako će se danas odvijati saobraćaj zbog svečane povorke Festivala uličnih svirača
Režim saobraćaja biće izmenjen u četvrtak, 29. avgusta, zbog svečane povorke Festivala uličnih svirača.

Foto: 021.rs
Za potrebe povorke, danas će biti zabranjen saobraćaj na Bulevaru Mihajla Pupina, od Ulice Žarka Zrenjanina do puta za Tvrđavu od 16 do 21 čas. Takođe, saobraćaj je već zabranjen u Petrovaradinu, od Trga vladike Nikolaja do puta za Tvrđavu, do 1. septembra do 16 časova.
Tokom trajanja Festivala kroz Petrovaradin izmenjeno voze linije 3, 3A, 6, 9, 9A, 60, 61, 62, 63, 64 i 69, a detalje pogledajte OVDE.
GSP uvodi i dodatne autobuske linije koje danas voze na ovu manifestaciju u podgrađe Tvrđave. Autobusi će saobraćati na tri vanredne linije FUS0, FUS1 i FUS2, a detalje pogledajte OVDE.
Zbog svečane povorke, autobusi GSP će danas od 16 do 21 čas voziti izmenjenom trasom:
LINIJE 3 i 3A
Smer sa Detelinare:
Iz Uspenske ulice autobusi će skretati desno u Jevrejsku ulicu, levo na Bulevar oslobođenja, levo u Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, zatim levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom i dalje redovnom trasom.
Smer iz Petrovaradina:
Iz Preradovićeve ulice autobusi će skretati desno u Reljkovićevu ulicu, preko drumsko-železničkog mosta, desno na Beogradski kej pa pravo, desno u Maksima Gorkog, desno na Bulevar oslobođenja, desno u Jevrejsku ulicu, levo u Uspensku ulicu i dalje redovnom trasom.
Napomena: Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta osim kod Futoške pijave na Bulevaru oslobođenja, zatim privremena stajališta u Reljkovićevoj 39 i 42A i u Preradovićevoj naspram broja 47.
LINIJA 6
Smer sa Podbare:
Autobusi će saobraćati Kejom žrtava racije, desno u Maksima Gorkog, desno na Bulevar oslobođenja, levo u Futošku ulicu i dalje redovnom trasom.
Smer iz Adica:
Od raskrsnice Futoške ulice i Bulevara oslobođenja autobusi će skretati desno na Bulevar oslobođenja, levo u Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije i dalje redovnom trasom.
Napomena: Na izmenjenom delu trase koristiće se redovna stajališta.
LINIJE 9 i 9A
Smer sa Novog naselja:
Od raskrsnice Stražilovske i Ulice Maksima Gorkog autobusi će skretati desno u Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije, pravo Beogradskim kejom, levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom i dalje redovnom trasom.
Smer iz Petrovaradina:
Iz Preradovićeve ulice autobusi će skretati desno u Reljkovićevu ulicu, preko drumsko-železničkog mosta, desno na Beogradski kej pa pravo, desno u Maksima Gorkog, levo u Stražilovsku i dalje redovnom trasom.
Napomena: Na izmenjenom delu trase koristiće se redovna stajališta i privremena stajališta u Reljkovićevoj 39 i 42A i u Preradovićevoj naspram broja 47.
LINIJE 60, 61, 62, 63 i 64
Smer iz Novog Sada:
Od raskrsnice Maksima Gorkog i Stražilovske autobusi će se kretati pravo ulicom Maksima Gorkog, skretati levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, odakle će ići Reljkovićevom ulicom na redovne trase.
Smer iz mesta:
Od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice autobusi će saobraćati Reljkovićevom, zatim preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, pravo Kejom žrtava racije, desno u Maksima Gorkog i dalje redovnom trasom.
Napomena: Na izmenjenom delu trase koristiće se redovna stajališta i privremena stajališta u Reljkovićevoj 39 i 42A i u Preradovićevoj naspram broja 47.
LINIJA 69
Smer iz Novog Sada:
Od raskrsnice Maksima Gorkog i Stražilovske autobusi će se kretati pravo ulicom Maksima Gorkog, skretati levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom, desno u Preradovićevu, levo u Ulicu Dunavske divizije i dalje redovnom trasom.
Smer iz Sremske Kamenice:
Iz Ulice Dunavske divizije autobusi će skretati desno u Preradovićevu, levo u Reljkovićevu, prelaziti drumsko-železnički most, skretati desno ka Beogradskom keju, pravo Kejom žrtava racije, desno u Maksima Gorkog, odakle će saobraćati redovnom trasom.
Napomena: Na izmenjenom delu trase koristiće se redovna stajališta i privremena stajališta u Reljkovićevoj 39 i 42A, Preradovićevoj naspram broja 47 i dva stajališta na početku ulice Dunavske divizije - Preradovićeva (oba smera).
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije
Raspored sahrana za petak, 2. maj
01.05.2025.•
0
Raspored sahrana za petak, 2. maj, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Raspored sahrana za četvrtak, 1. maj
30.04.2025.•
0
Raspored sahrana za četvrtak, 1. maj, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Autobusi GSP-a na liniji 54 od ponedeljka menjaju trasu
30.04.2025.•
0
Trasa autobusa GSP-a na liniji 54 biće izmenjena od ponedeljka, 5. maja zbog sanacije kolovoza.
Izmenjeno radno vreme službi i ustanova u Novom Sadu tokom prvomajskih praznika
30.04.2025.•
0
Pojedine službe i ustanove radiće po izmenjenom radnom vremenu u četvrtak, 1. maja i petak, 2. maja.
Od ponedeljka radovi na Bulevaru patrijarha Pavla: Zatvaraju se bici i pešačka staza, kao i parking
30.04.2025.•
0
Novosadska toplana će u ponedeljak, 5. maja početi izgradnju vrelovodnog priključka za objekat na Bulevaru patrijarha Pavla 97.
Delovi Novog Sada, Petrovaradina i Rumenke bez vode zbog havarija
30.04.2025.•
0
Delovi Novog Sada, Petrovaradina i Rumenke nemaju vode zbog havarija.
Izmena režima saobraćaja od petlje Novi Sad jug do petlje Kovilj
30.04.2025.•
0
Režim saobraćaja biće izmenjen danas, 30. aprila na deonici od petlje Novi Sad jug do petlje Kovilj zbog radova.
Blokirana Sutjeska, radari i kontrole: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
30.04.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ove srede, 30. aprila, na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Nastavljaju se radovi u Železničkoj ulici u Futogu, od ponedeljka nova izmena saobraćaja
29.04.2025.•
0
Nastavljaju se radovi u Železničkoj ulici u Futogu.
Raspored sahrana za sredu, 30. april
29.04.2025.•
0
Raspored sahrana za sredu, 30. april, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Patrola na Bulevaru Mihajla Pupina: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
29.04.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ovog utorka, 29. aprila, na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Delovi Novog Sada, Sremske Kamenice, Kaća, Veternika i Futoga u sredu bez struje
29.04.2025.•
0
Delovi Novog Sada, Sremske Kamenice, Kaća, Veternika i Futoga u sredu, 30. aprila neće imati struje.
Raspored sahrana za utorak, 29. april
28.04.2025.•
0
Raspored sahrana za utorak, 29. april, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Radar na Bulevaru despota Stefana: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
28.04.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ovog ponedeljka, 28. aprila, na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Delovi Sremske Kamenice, Kaća, Čeneja, Budisave i Kovilja u utorak bez struje
28.04.2025.•
0
Delovi Sremske Kamenice, Kaća, Čeneja, Budisave i Kovilja u utorak, 29. aprila neće imati struje.
Pojedine ulice u Novom Sadu i Stepanovićevu bez vode zbog havarija
28.04.2025.•
0
Pojedine ulice u Novom Sadu i Stepanovićevu nemaju vode zbog havarija.
Raspored sahrana za ponedeljak, 28. april
27.04.2025.•
0
Raspored sahrana za ponedeljak, 28. april, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Delovi Novog Sada, Kaća i Sremske Kamenice u ponedeljak bez struje
27.04.2025.•
0
Delovi Novog Sada, Kaća i Sremske Kamenice u ponedeljak, 28. aprila neće imati struje.