Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
12.05 - Radar na Limanu, kod helikoptera
11.00 - Režim saobraćaja izmenjen je na deonici od Novog Sada do Iriga do 30. juna u 17 časova. Obnavlja se kolovoz na oko kilometar pre ulaza u Irig, u smeru ka Novom Sadu. Za saobraćaj je zatvorena jedna saobraćajna traka, a saobraćaj se odvija naizmeničnim propuštanjem vozila i regulisan je građevinskim semaforima.
10.45 - Zatvoren deo Narodnog fronta zbog radova.
10.30 - Udes na Mostu slobode u levoj traci, smer ka Novom Sadu
10.20 - Kontrola na Rumenačkom putu
09.25 - Farbanje puta na raskrsnici Bulevara cara Lazara i Stevana Musića
09.05 - Zatvorena desna traka na Bulevaru oslobođenja kod Vremeplova zbog radova
08.50 - Radar na Bulevaru Evrope, posle Korzo parka
08.45 - Radar na Temerinskom putu, posle pumpe kod Najlona.
08.20 - Manji udes na raskrsnici kod Grasa. Prohodno za saobraćaj.
08.15 - Podsećamo i da su blokade 30 raskrsnica u Novom Sadu organizovane od 18 do 18.45 časova. Detalje pročitajte
OVDE.
07.50 - Patrola na izlazu iz Temerina prema Gradištu
07.40 - Radar posle Najlona i pumpe prema Rodiću
07.35 - Radar na spustu sa Iriškog venca ka Novom Sadu
07.30 - Radar preko puta Autorad-a u Temerinskoj
07.25 - Udes u Temerinskoj pre semafora sa Partizanskom nakon silaska sa mosta
07.15 - Radar kod Našeg marketa u Veterniku, u smeru ka Novom Sadu
07.01 - Udes na ulasku u Sremsku Kamenicu iz smera Ledinaca, stvara se gužva
06.50 - Režim saobraćaja biće izmenjen je danas, 27. maja i sutra, 28. maja na deonici od petlje Kovilj do petlje Novi Sad jug. Od 9 do 17 časova mašinski će se zalivati pukotine u preticajnoj traci u dužini od pet kilometara. Za saobraćaj će biti zatvorena preticajna traka na levoj strani auto-puta u smeru Beograd - Novi Sad. Saobraćaj će se u zoni radova odvijati voznom trakom.
Radovi koji su u toku:
- U toku je popravka kolovoza u Ulici Rade Smiljanova, na deonici od Orahove do Velebitske ulice. Saobraćaj je u potpunosti obustavljen u navedenom delu ulice do 30. maja.
- Zbog radova na delu Kameničkog puta u Petrovaradinu, od ulice Dunavske divizije do novoprojektovane saobraćajnice (Kamenički put 31b), na snazi je obustava saobraćaja. Trenutno nije moguć pristup ulici Gornji put. Radovi će trajati do 23. juna.
- Režim saobraćaja izmenjen je u Ulici Pavla Papa zbog radova. Zauzeta je jedna saobraćajna traka od broja 32 do broja 34, a saobraćaj se odvija uz naizmenično propuštanje vozila, uz ograničenje brzine na 30 km/h. Takođe, u zoni radova ukinuti su parking mesta i trotoar. Ova izmena važi do 15. juna.
- I dalje traje sanacija klizišta Puckaroš. Sve faze ovih radova trebalo bi da budu gotove do 1. oktobra.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!