Ekipa Vojvodine ugostiće u petak ekipu Novog Pazara u 29. kolu prvenstva Srbije, a pomoćni trener "Voše" Dragan Šarac očekuje neugodnu utakmicu.
Tokom prvog dela sezone tim iz Novog Sada poražen je u Novom Pazaru sa 3:1, pa domaći tim mora biti izuzetno oprezan, najavljuje Šarac.
On ističe da iako je Novi Pazar ekipa koja se bori za opstanak, ona poseduje kvalitet što je u više navrata i pokazivala.
"Mi imamo malo kadrovskih problema, imamo dosta povređenih igrača, njih petorica, Čolić, Đorđević, Topić, Bjeković i Vukadinović. Svi oni su nam veoma bitni. Ostali igrači probaće da iskoriste šansu i pokušaćemo da ostvarimo pobedu i na da se na taj način približimo Evropi", kaže Šarac.
On dodaje i da će ekipa pokušati da ispravi sve greške napravljene u prvom meču u kojem su poraženi.
Utakmica se igra u petak u 17 časova na stadionu Karađorđe.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Aleksandra Havran i Marko Ivanović osvojili su zlatne medalje u gađanju puškom iz trostava drugog dana finalnog turnira Kupa Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim oružjem u Novom Sadu.
Jasmina Milovanović je drugu godinu za redom osvojila zlatnu medalju u gađanju sportskim pištoljem na finalnom turniru Kupa Streljačkog saveza Srbije koji se održava ovog vikenda u Novom Sadu.
Fudbaleri Vojvodine će u ponedeljak, 16. juna početi sa pripremama za narednu sezonu, a tim je pojačao Džonmeri Uzuegbunam, bivši igrač Novog Pazara, koji je pre 10 godina igrao za Vojvodinu.
Ženska vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je u Novom Sadu Finsku 30:7 (5:1, 11:1, 8:3, 6:2), u poslednjem, trećem kolu Grupe C kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Rukometaši Partizana osvojili su večeras titulu prvaka Srbije, prvu posle 13 godina, nakon što su u Novom Sadu, u drugoj utakmici finalne serije, pobedili Vojvodinu sa 28:22 (12:11).
Rukometaši Partizana poveli su protiv Vojvodine u finalu plej-ofa Superlige Srbije, pošto su večeras na svom terenu u Beogradu pobedili 29:25 (18:14), u prvoj utakmici u seriji.
Aktuelni šampioni rukometaši Vojvodine plasirali su se u finale plej-ofa Superlige Srbije, pošto su u revaš utakmici polufinala na svom terenu u Novom Sadu pobedili Metaloplastiku 36:31 (21:15).
Trener Vojvodine Miroslav Tanjga čestitao je Crvenoj zvezdi na osvojenom Kupu Srbije, ali je istovremeno skrenuo pažnju na nefudbalske stvari koje su se dešavale tokom finala.
Komentari 2
Liman
Novo naselje fkv
Samo napred, Vojvodina!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar