Proleter pobedio za kraj polusezone

Fudbaleri Proletera savladali su Radnički iz Niša sa 2:0, u okviru 21. kola Superlige Srbije.

Proleter je već na startu meča stekao prednost, kada je u 6. minutu precizan bio veznjak Nikola Ninković.

Na drugi pogodak čekalo se svega 14 minuta, kada je Stefan Tomović povisio na 2:0.

Iako su pomenuta dva pogotka postignuta u prvom delu prvog poluvremena, do kraja meča mreže su mirovale, pa je Proleter obezbedio važna tri boda pred odlazak na zimsku pauzu.

Pobedom na Karađorđu ekipa sa Slane bare izjednačila se na tabeli sa Radničkim, i sada sa 27 bodova zauzima 8. mesto.

Naredni meč Novosađane očekuje 12. februara, kada će gostovati Radničkom iz Kragujevca.