Partizan pobedio Mladost golom u petom minutu nadoknade

Fudbaleri Mladosti izgubili su večeras u Novom Sadu od Partizana, rezultatom 1:0, u meču šestog kola Super lige Srbije.
Domaći tim je u osmom minutu imao najbolju priliku kada je sam pred golmana Partizana Aleksandra Popovića izašao Andrija Radulović.

Radulović je uputio udarac, a lopta je otišla tik pored gola.
Nije bilo mnogo šansi na obe strane sve do 57. minuta kada je priliku ponovo imala domaća ekipa. Sa dvadesetak metara je šutirao Nikola Popović, a intervenciju je zabeležio golman crno-belih.
Partizan je prvu ozbiljniju šansu imao u 66. minutu, pošto je prečku iz slobodnog udarca pogodio Nemanja Jović.

Golman Popović je u četvrtom minutu nadoknade sprečio Iliju Babića da postigne gol za domaću ekipu, da bi samo minut kasnije Partizan došao do pobede posle gola Svetozara Markovića.

Centaršut je uputio Fuseni Dijabate, a Marković je bio najviši u skoku.

Na klupi crno-belih debitovao je Gordan Petrić, koji je posle loših rezultata zamenio Iliju Stolicu.

Beogradski tim je osmi na tabeli Super lige Srbije sa osam bodova, a Mladost je na 13. mestu sa četiri boda.
  • Lale GATor

15.08.2022 21:08
    Aco-Braco/Đ. Balašević
    "Aco-Braco, derane moj srditi... Da te grdim, to mi je ko sebe grditi...
    To il nemaš ili imaš, da te s vrata spazi primaš...
    Gušt je dati a ne stiskati...
    Nije gazda kesa šuplja što budzašto novce skuplja...
    Gazda je ko ume spiskati...
    Aco-Braco, derane moj čestiti... Bog nek gleda di će koga smestiti...

Partizan pobedio Mladost
    Eh Linta, Linta, pokloni ti bodove crnobelima tvojim bunkerom u poslednjih 20 minuta!!!
  • Sabahudin

15.08.2022 14:09
    Omerović
    Utakmica je morala da traje dok tim iz Beograda ne postigne za njih povoljan rezultat...