To je pretposlednje kolo pred plej-of u koji će novosadski tim ući sa drugog mesta na tabeli.
Trener Vladan Matić kaže da se Zvezda bori za plej-of, trenutno je sedma na tabeli i zato je opasan protivnik.
"Očekuje nas utakmica u kojoj za rivala imamo ekipu kojoj svaki bod znači. Mi svakako svakog poštujemo, ulazimo maksimalno ozbiljni. Konačno je iza nas period gde smo mogli da uigravamo taktičke zamisli. Idemo u Beograd da pružimo dobru partiju, borbenu i verujem da će publika moći da uživa", navodi Matić.
Meč u SC "Šumice" počinje u 20.30h.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar